Delta Tarım Kimyasalları San. ve Tic. A.Ş.
DELTA    TARIM
         
    
Türkçe   
  
   Bu Sayfayı Paylaş   
Delta Organik Çim
  Delta Organik Çim  


  
    Back to top

Delta Organik Çim (10+5+5)

 Üretmekte olduğumuz Delta Organik Çim, slow release türü bir gübredir. Çimlerde en fazla ihtiyaç duyulan azot gübresi hümik asitle bağlı olarak bulunduğundan yağmur veya sulama suyu ile yıkanmaz. Azotun tamamı çimler tarafından alınır. Böylece gübrelemede büyük tasarruf sağlar. Amonyum nitrat veya üre gibi azotlu gübrelerin ancak % 10 - 20 si çimler tarafından alınırken Delta Organik Çim' deki azotun tamamı çim bünyesine geçer.

Ayrıca organik madde olan humus, toprağı fiziksel ve kimyasal özelliklerini değiştirerek çimlerin ihtiyaç duyduğu diğer besin maddelerinin de topraktan alımını sağlar.

Sonuç olarak koyu yeşil bir çim sahasına ve biçimden sonra strese girmeyen sağlıklı çimlere sahip olabilirsiniz. Dekara 10 kg, ilkbaharda ve 10 kg, sonbaharda uygulamanız yeterli olacaktır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarımsal Üretim ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün 10.03.2016 tarih ve 9025 Bakanlık tescil numarası ile üretilmektedir.

 • DELTA ORGANİK ÇİM bünyesinde Azot, Fosfor, Potasyum, Magnezyum gibi makro besin elementleri ile Demir, Mangan ve çinko gibi mikro besin maddelerini içermektedir .
   
 • DELTA ORGANİK ÇİM tavsiye edilen oranlarda kullanıldığında en güzel sonucu alacak şekilde düzenlenmiştir.
   
 • Gerekli N.P.K. bitki tarafından periyodik olarak alınır.
   
 • DELTA ORGANİK ÇİM'de bulunan mikro elementlerin sayesinde çim alanlarınız her zaman canlı ve koyu yeşil renkte olacaktır.
   
 • DELTA ORGANİK ÇİM uygun dozajlarda kullanıldığında bitkiye hiçbir zararı yoktur.


UYGULAMA ŞEKLİ VE DOZAJI

 • Mevcut çim alanlarda m² ye 10 - 20 gr el ile serpilerek verilir. DELTA ORGANİK ÇİM kullanıldıktan sonra muhakkak sulama yapılmalıdır.
   
 • Yeni hazırlanacak olan çim alanlarında ise m² ye 30 - 40 gr olarak uygulanır. Yine uygulamadan sonra sulama yapılmalıdır.
   
 • Tavsiye edilen uygulama dönemleri ilkbaharda ve sonbaharda birer defadır.
Ambalaj Şekli 5 kg ve 20 kg lık paketlerde pazarlanmaktadır.

 


 
    

Organize Sanayi Bölgesi No: 109 Yozgat
T: 0 354 - 558 11 35 F: 0 354 - 395 24 06
   Ziyaretçiler;   Bugün : 63 Kişi           Toplam : 1894565 Kişi
          © 2003 - 2021 Delta Tarım Her hakkı saklıdır. Web Tasarım : Maxbilişim